VERKOOPMEDEWERKER CUBE STORE VLAARDINGEN

VERKOOPMEDEWERKER CUBE STORE VLAARDINGEN

Kom het verkoopteam van onze CUBE Store in Vlaardingen versterken! 

Ben jij een vlotte verkoper? Heb je affiniteit met fietsen en ben je klantgericht? Dan hebben wij de baan die jij zoekt! Wij zoeken een enthousiaste verkoopmedewerker (m/v) om ons team in Vlaardingen te versterken. Ben jij de verkooptopper die we zoeken?

Je komt terecht in een gepassioneerd team in onze allereerste CUBE Store in Nederland: Vlaardingen. Je krijgt de kans om jouw passie voor de fiets en verkopen elke dag te beleven en uit te dragen. Wist je dat de allereerste CUBE fiets in Nederland in deze winkel is verkocht?   
 
Je werkzaamheden zullen bestaan uit het adviseren van klanten over onze producten en het verkopen van onze CUBE fietsen. Je zorgt voor een aantrekkelijke presentatie van de producten in de winkel en je draagt bij aan een prettige sfeer in de winkel. Daarnaast ben jij het eerste aanspreekpunt voor klanten die op zoek zijn naar de perfecte fiets. 
 

SLUIT JE NU AAN BIJ TEAM CUBE! 
 

Dus heb jij: 

 • Aantoonbare affiniteit met fietsen en fietsproducten 
 • Ervaring in de verkoop 
 • Een servicegerichte instelling en klantgericht 
 • Communicatieve vaardigheden 
 • Flexibele inzetbaarheid, ook in het weekend 
   

Sluit je aan in ons CUBE peloton! Solliciteer nu naar deze functie met:

 • Pensioenregeling
 • Reiskostenvergoeding
 • 25 vakantiedagen (o.b.v. een fulltime contract)
 • Een uitdagende en afwisselende functie 
 • Een hecht en enthousiast team om mee samen te werken
 • Aantrekkelijke personeelskorting op jouw favoriete CUBE producten
 • De mogelijkheid om als eerste nieuwe CUBE-modellen uit te proberen

Solliciteren?

Ben jij de veroopmedewerker die ons team komt versterken? Voor meer informatie over de inhoud van de functie kun je terecht bij Melissa Hofman via telefoonnummer 010-340 3506.

   Terug naar blog